Grote deelname eigen leden bij SGMW
Nu de laatste wedstrijd om de Spruitjesbokaal is verreden, is het tijd om ons te richten op het buitenseizoen. En wel onze Samengestelde Menwedstrijd!
De voorbereidingen zijn al flink aan de gang. Er zijn nieuwe routes bedacht voor de trajecten, de hindernistekeningen liggen al klaar en de laatste plekken worden opgevuld met medewerkers. De bouwploeg staat al te springen om de eerste palen in de grond te slaan. Vanaf 9 maart zullen zij, samen met de horecaploeg iedere zaterdag op het terrein te vinden zijn. Wie denkt hierbij te kunnen helpen, is van harte welkom!
Ook dit jaar zullen we gaan werken met een wachtlijst, de inschrijvingen maar binnen blijven komen. Bij 105 deelnemers zitten we echt vol!
Het leukste vinden wij als organisatie dat we een recordaantal van 14 eigen leden op de deelnemerslijst hebben staan!
![]() |
![]() |
Adri Kros, tweespan pony klasse Hobby | Arthur Dieperink, vierspan pony klasse 2 |
![]() |
![]() |
Erik Brouwer, enkelspan pony klasse 1 | Eugene Mulling, enkelspan pony klasse 1 |
![]() |
|
Hans Heus, vierspan paard klasse 4 (HC) | Jolien Veldkamp, tandem pony klasse 1 |
Manuela de Grijs, enkelspan pony klasse 1 | Mieke van Tergouw, tweespan paard klasse 4 (HC) |
![]() |
![]() |
Netty de Rooij, enkelspan pony klasse 1 | Peter Lenselink, enkelspan paard klasse 1 |
![]() |
|
Rein Hazelaar, vierspan pony klasse 2 | Rik Bremer, enkelspan paard klasse 1 |
![]() |
|
Rudi Brokken, enkelspan pony klasse 1 | Selinde Biesheuvel, Hobbyklasse enkelspan paard |