ahp kop

 17 Januari 2021

Nieuwe website

Share

Sinds de afgelopen dagen heeft onze vereniging een neiuwe website. Aan de buitenkant is er niet veel veranderd, maar op de achtergrond is er heel veel gewijzigd. Er is voor diegenenen die de website onderhouden en bijwerken namelijk wel veel veranderd. We zijn overgegaan naar een compleet nieuwe systeem waardoor het allemaal wat makkelijker zou moeten worden. We moeten nog wel even wennen, maar dat heb je nu eenmaal met wat oudere mensen en vernieuwingen. ;-)

atp

Het lijkt allemaal goed te gaan, dus we gaan gewoon stug door met u op de hoogte te houden van alle ontwikkelingen bij onze club.

Zo kunnen we nu ook YouTube filmpjes direct op onze website zetten. dus als je een leuke film hebt opgenomen van een van onze activiteiten geef het even aan ons Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. door en dan gaan we kijken of we deze film kunnen toevoegen. Hieronder een voorbeeld van Emiel Voest longeerlessen 

 

Secretariaat Achter 't Peerd | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | © Chair-man.nl

Copyright 2011.