ahp kop

 19 Januari 2021

Wie helpt ons veilig over de weg?

Share

gezochtverkeersregelaar

 

Vrijwillige verkeersregelaars gezocht!

Bij onze ritten maken we gebruik van verkeersregelaars bij het oversteken van wegen. Graag zouden wij uitbreiding wilen hebben van het aantal mensen dat voor onze vereniging het verkeer hiervoor mag regelen. 

Als club regelen wij een verkeersregelaarspas bij de gemeente, hiervoor moet je wel een digitale toets maken. Met deze pas mag je dan een jaar lang helpen bij het regelen van het verkeer voor onze vereniging.

Vele handen maken licht wek, dus meld je aan zodat we ook dit jaar weer veilig op weg kunnen!

Meer informatie hierover en opgave kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Secretariaat Achter 't Peerd | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | © Chair-man.nl

Copyright 2011.